Азия чемпионатына қатысатын Қазақстан құрамасы толығымен анықталды

28.06.2017

Бек Төлеуов  
265
Азия чемпионатына қатысатын Қазақстан құрамасы толығымен анықталды

Жеңіл атлетикадан 6-9 шілде аралығында Үндістанның Бхубанешвар қаласында өтетін Азия чемпионатына қатысатын Қазақстан спортшыларының құрамы толығымен анықталды.

Соңғы шешім 24-25 маусым күндері Алматыда өткен Ғұсман Қосановты еске түсіруге арналған мемориалдан кейін қабылданды.

Ерлер

1 Владислав  Григорьев (Қарағанды облысы) –  100 және 200 метрге жүгіру

2. Иван Иванов (Алматы облысы) – ядро серпу

3. Вячеслав Земс (Қарағанды облысы) – 110 метрге кедергілер арқылы жүгіру

4. Артур Гафнер (Шығыс Қазақстан облысы) – найза лақтыру

5. Данил Полянский (Қарағанды облысы) – сырықпен секіру

6. Роман Лошкарев (Алматы) – биіктікке секіру

7. Александр Киселев (Қарағанды облысы) – ұзындыққа секіру

8. Игорь Кондратьев (Павлодар облысы) – 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

9. Дмитрий Коблов (ОҚО) – 400 метрге кедергілер арқылы жүгіру

10. Андрей Соколов (Алматы) – 400 метрге және 4х400 эстафета бойынша жүгіру

11. Роман Валиев (Павлодар облысы) – үш қарғып секіру

12. Алексей Гусаров (Алматы) – 1500 метрге жүгіру

13. Евгений Миловацкий (Маңғыстау облысы) – диск лақтыру

Әйелдер

1. Виктория Зябкина (Алматы) – 100, 200 және 4х100 эстафета бойынша жүгіру

2. Ольга Сафронова (Павлодар облысы) –100, 200 және 4х100 эстафета бойынша жүгіру

3. Римма Кашафутдинова (Қарағанды облысы) –100 және 4х100 эстафета бойынша жүгіру

4. Светлана Голендова (Жамбыл облысы) –200 және 4х100 эстафета бойынша жүгіру

5. Юлия Рахманова (Алматы) – 4х100 эстафета бойынша жүгіру

6. Анастасия Тулапина (Алматы) – 4х100 эстафета бойынша жүгіру 

7. Анастасия Виноградова (Алматы) – 100 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

8. Әйгерім Шыназбекова (Алматы) – 100 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

9. Элина Михина (Шығыс Қазақстан облысы) – 400 метрге жүгіру

10. Мерджен Ишангулиева (Алматы) - 400 метрге және 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

11. Татьяна Нерознак (Костанай область) – 800, 1500 метрге және 4х400 эстафета бойынша жүгіру

12. Аделина Ахметова (Қарағанды облысы) – 400 метрге тосқауылдар арқылы және 4х400 эстафета бойынша жүгіру

13. Надежда Дубовицкая (Шығыс Қазақстан облысы) – биіктікке секіру

14. Ирина Эктова (Солтүстік Қазақстан облысы) – үш қарғып секіру

15. Мария Овчинникова (Қарағанды облысы) – үш қарғып секіру

16. Диана Нүсіпбекова (Алматы) – шарбалға лақтыру

17. Варвара Назарова (Шығыс Қазақстан облысы) – найза лақтыру

18. Надежда Кирнос (Маңғыстау облысы) – жетісайыс

Тізімге қайта оралу