Азия ойындарына қатысатын жеңіл атлеттердің кеңейтілген тізімі жарияланды
212

Азия ойындарына қатысатын жеңіл атлеттердің кеңейтілген тізімі жарияланды

Биыл құрлықтағы ең ірі жарыс – жазғы Азия ойындары 18 тамыз және 2 қыркүйек аралығында Индонезия астанасы Жакарта қаласында өтеді.

Қазақстан елі сенім артып отырған спортшылар арасында жеңіл атлеттер де бар. Бұған дейінгі Азия ойындарынан «спорт падишасының» өкілдері алтынсыз қайтқан емес. Әр Азия ойындарынан кемі 3-4 алтыннан еншілеп жүр. Бұл жолы да сол тұғырдан төмендемейді деп ойлаймыз.

Жақында федерацияның спорт бөлімі осы Азия ойындарына қатысуы мүмкін жеңіл атлеттердің  кеңейтліген тізімін жариялады.

Ерлер:

1. Алмағамбетов Рүстем (100, 200, 4x100);

2. Архипов Евгений (800);

3. Боднар Антон (биіктікке секіру);

4. Гафнер Артур (копье);

5. Григорьев Владислав (100, 200, 4х100);

6. Григорьев Сергей (сырықпен секіру);

7. Гусаров Алексей (марафон);

8. Дергачев Юрий (биіктікке секіру);

9. Ефремов Давид (110 к/а, 4х100);

10. Зайков Сергей (400, 800, 4 по 400);

11. Засимович Сергей (биіктікке секіру);

12. Земс  Виталий (100, 200, 4х100);

13. Земс Вячеслав (110 к/а, 4х100);

14. Иванов Иван (ядро серпу);

15. Қайсаров Ринат (ұзындыққа секіру);

16. Каспер Александр (100,200,4х100);

17. Киселёв Александр (ұзындыққа секіру);

18. Коблов Дмитрий (400к/а, 4х400);

19. Кондратьев Игорь (400к/а,4х400);

20. Красилов Михаил (марафон);

21. Кусманов Иманмади (800,4х400);

22. Лейменов Андрей (марафон);

23. Литвин Михаил (400,4х400);

24. Лошкарев Роман (биіктікке секіру);

25. Мартиросов Александр (110к/а);

26. Миловацкий Евгений (диск лақтыру);

27. Полянский Даниил (сырықпен секіру);

28. Соколов Андрей (400,4х400);

29. Терехин Виталий (спорттық жүріс);

30. Филиппов Никита (сырықпен секіру);

31. Шейко Георгий (спорттық жүріс);

32. Эктов Евгений (үш қарғып секіру).

Әйелдер:

1. Айдосова Дана (марафон);

2. Айдосова Диана (спорттық жүріс);

3.  Ахметова Аделина (400к/а, 4х400);

4.  Виноградова Анастасия (100м к/а);

5.  Голендова Светлана (400, 4х400,4х100);

6. Дубовицкая Надежда (биіктікке секіру);

7. Ермакова Анастасия (сырықпен секіру);

8. Зябкина Виктория (200,4х100,4х400);

9.  Иванова Полина (сырықпен секіру);

10. Ишангулиева Мерджен (400к/а,800,4х400);

11. Кашафутдинова Рима (100,4х100);

12. Кирнос Надежда (көпсайыс);

13. Кожахметова Айман (спорттық жүріс);

14. Лисичкина Варвара (800 метрге жүгіру);

15. Мамажанова Жанна (марафон);

16. Михина Элина (400,4х400);

17. Мұкашева Маргарита (800,4х400);

18. Назарова Варвара (найза лақтыру);

19. Нерознак Татьяна (1500,3000с/п);

20. Нүсіппбекова Диана (молот);

21. Овчинникова Мария (үш қарғып секіру);

22. Парамонова Екатерина (800);

23. Рассказова Виктория (многоборье);

24. Рыжикова Виктория (800 метров);

25. Рыкова Регина (спорттық жүріс);

26. Рыпакова Ольга (үш қарғып секіру);

27. Сафронова Ольга (100,200,4х100);

28. Телушкина Мария (диск лақтыру);

29. Тойбаева Яна (сырықпен секіру);

30. Тулапина Анастасия (4х100);

31. Ушакова Любовь (400, 4х400);

32. Фандюшина Евгения (800);

33.  Шыназбекова Әйгерім (100к/а);

34. Эктова Екатерина (ұзындыққа секіру);

35. Эктова Ирина (үш қарғып секіру);

36. Юрченко Татьяна (800м.);

37. Якушева Галина (спорттық жүріс).

Бапкерлер штабы:

1. Алексеев Сергей;

2. Арзамасов Сергей;

3. Барсанов Николай;

4. Дениско Александр;

5. Евсюков Виктор;

6. Егоров Григорий;

7. Жигалов Артем;

8. Засимович Сергей;

9. Ибраев Төкеш;

10. Ившина Лариса;

11. Карпов Дмитрий;

12. Кощеев Александр;

13. Кулибаба Сергей;

14. Лошкарев Михаил;

15. Назарова Татьяна;

16. Никитенко Любовь;

17. Окованцев Александр;

18. Редко Константин;

19. Рыпаков Денис;

20.  Толстая Светлана;

21. Хижняков Иван.

Тізімге қайта оралу