Жазғы Азия ойындары 2018

Есептегіш

4

Күн
Джакарта, Индонезия
Қазақстан чемпионаты: Шығыс Қазақстанның жас атлеттері 5 алтын жеңіп алды
Бек Төлеуов  
345

Қазақстан чемпионаты: Шығыс Қазақстанның жас атлеттері 5 алтын жеңіп алды

Кеше Алматы қаласында 2000-2001 және 2002-2003 жылдары туған жасөспірімдер арасындағы Қазақстан чемпионаты басталған болатын.

Жарыстың алғашқы күнінде 2000-2001 жылы туған спортшылар бақ сынады. Шығыс Қазақстан облысынан келген атлеттер жанкүйерлер мен бапкерлерін қуантып бірден 5 алтын жеңіп алды.

Алғашқы жарыс күнінің қорытындысы төмендегідей:

Қыздар

400 метрге жүгіру

1. Екатерина Ефремова (ШҚО) – 1:00,32

2. Наталья Ульбрихт (Қарағанды обл) – 1:02,36

3. Алёна Сидирова (Қырғызстан) – 1:02,85

1500 метрге жүгіру

1. Ульяна Плеханова (Қостанай обл) – 5:05,31

2. Ұлбала Еркін (ОҚО) – 5:07,54

3. Регина Митрофанова (ШҚО) – 5:09,59

400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

1. Анна Дубина (Павлодарская обл) – 1:06,51

2. Александра Егорина (ШҚО) – 1:06,52

3. Ксения Яценко (Акмолинская обл) – 1:08,26

Биіктікке секіру

1. Елизавета Матвеева (ШҚО) – 1,66

2. Кристина Овчинникова (Алматы) – 1,62

3. Адель Бекбауова (Алматы) – 1.54

Ұзындыққа секіру

1. Анастасия Заводина (ШҚО) – 5,87

2. Лаура Ахметова (Алматы) – 5,60

3. Ксения Зеленцова (СҚО) – 5,55

Шарбалға лақтыру

1. Анастасия Калошина (ШҚО) – 52,32

2. Анастасия Камышова (Қарағанды обл) – 37,55

3. Юлия Попкова (СКО) – 37,46

Сырықпен секіру

1. Яна Тойбаева (Алматы) – 3,60

2. Анастасия Ермакова (Алматы) – 3,40

3. Адель Бекбауова (Алматы) – 3.30

Ядро серпу

1. Полина Тарасова (Қарағанды обл) – 11,74

2. Сарифа Рзакулиева (Алматы) – 11,53

3. Анастасия Камышова (Қарағанды обл) – 10,85

100 метрге жүгіру

1. Юлиана Осипова (Қостанай обл) – 12,82

2. Анастасия Трифонова (Алматы) – 12,83

3. Карина Яковенко (Астана) – 13,06


Ұлдар

400 метрге жүгіру

1. Кирилл Григорян (Қарағанды обл) – 50,88

2. Александр Аксютин (ШҚО) – 51,15

3. Сергей Сухов (Қарағанды обл) – 51,40

1500 метрге жүгіру

1. Николай Петров (Алматы обл) – 4:06,52

2. Әлімжан Сейдешов (Астана) – 4:09,36

3. Ильхам Ерқабаев (Алматы) – 4:10,93

400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру

1. Никита Чупоршнев (Қарағанды обл) – 57,21

2. Максим Наумов (Қарағанды обл) – 58,16

3. Даниил Литвинов (Қостанай обл) – 58,49

Биіктікке секіру

1. Сергей Дементьев (Қарағанды обл) – 1,92

2. Акылжан Тоқтағалин (ШҚО) – 1,88

3. Александр Краснов (Қарағанды обл) – 1,80

4. Сергей Оленич (ШҚО) – 1,75

Ұзындыққа секіру

1. Әбдужаппар Шамшидов (ЮКО) – 6,76

2. Никита Ярушинский (Қарағанды обл) – 6,61

3. Андрей Лаврушенко (ШҚО) – 6,24

Шарбалға лақтыру

1. Дмитрий Лукичёв (ШҚО) – 45,02

2. Рустам Стародедов (СКО) – 42,35

Сырықпен секіру

 1. Станислав Соловьёв (Алматы) – 4,20

2. Арман Кеңесбек (ШҚО) – 3,70

3. Александр Бородин (Алматы) – 3,70

Ядро серпу

1. Рустам Стародедов (СҚО) – 14,00

2. Әмірхан Ташханов (Қарағанды обл) – 13,95

3. Даниил Плотников (Қарағанды обл) – 13,70

100 метрге жүгіру

 1. Сергей Танин (Астана) – 11,13

2. Шәміл Мұртазин (Қарағанды обл) – 11,48

3. Валерий Нисневич (Ақмола обл) – 11,50.

 

Тізімге қайта оралу