Марафоннан Азия чемпионаты

Есептегіш

1

Күн
Дунгань, Қытай

Белектегі оқу-жаттығу жиындарына қатысатын Қазақстан құрамасы

05.10.2017

Бек Төлеуов  
126
Белектегі оқу-жаттығу жиындарына қатысатын Қазақстан құрамасы

Қазақстан жеңіл атлетика федерациясының спорт бөлімі ағзаны қайта қалпына келтіруге арналған оқу-жаттығу жиындарына қатысатын Қазақстан құрамасының тізімін жариялады.

Оқу-жаттығу жиыны 9-26 қазан аралығында Түркияның курортты аймағы Белек қаласында өтеді. Бұл жиынға құраманың кейбір лидерлері әр түрлі жағдайларға байланысты қатыса алмайтын болды. Сонымен толық тізім мынандай:

Ерлер

1.     Дмитрий Коблов (ОҚО, 1992) – 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру
2.     Георгий Шейко (БҚО, 1989) – 20 шақырымға спорттық жүріс
3.     Владислав Григорьев (Қарағанды, 1997)    - 100, 200 метрге жүгіру
4.     Никита Филиппов (Алматы, 1991) – сырықпен секіру
5.     Михаил Буда (Алматы, 1999) – сырықпен секіру
6.     Артур Гафнер (ШҚО, 1998) – найза лақтыру
7.     Вячеслав Земс (Қарағанды, 1998)  – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру
8.     Виталий Земс (Қарағанды, 1996) – 100, 200 метрге жүгіру
9.     Станислав Соловьев (Алматы, 2000)  – сырықпен секіру
10.   Роман Лошкарев (Алматы, 1996)  – биіктікке секіру

 Әйелдер
1.     Виктория Зябкина (Алматы, 1992)  - 100, 200 метрге жүгіру
2.   Анастасия Виноградова (Алматы, 1986)  – 100 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру
3.     Юлия Рахманова (Алматы, 1991) – 100, 200 метрге жүгіру
4.     Мерджен Ишангулиева (Алматы, 1988) – 800 метрге жүгіру
5.     Мария Овчинникова (Алматы, 1998)  – ұзындыққа және үш қарғып секіру

6.     Диана Айдосова (Алматы, 1995) – 20 шақырымға спорттық жүріс
7.     Регина Рыкова (ОҚО, 1991) – 20 шақырымға спорттық жүріс
8.     Мария Телушкина (Алматы, 1994) – диск лақтыру
9.    Полина Репина (БҚО,1990) – 20 шақырымға спорттық жүріс

10. Диана Нүсіпбекова (Алматы, 1995)    – балға лақтыру
11. Надежда Дубовицкая (ШҚО, 1998) – биіктікке секіру
12. Варвара Назарова (ШҚО, 1997) –  найза лақтыру
13. Лаура Ахметова (Алматы, 2000)  – ұзындыққа және үш қарғып секіру

14. Анастасия Ермакова (Алматы, 2000) – сырықпен секіру

15. Полина Иванова (Алматы, 2002) – сырықпен секіру
16. Яна Тойбаева (Алматы, 2001)  – сырықпен секіру.

Тізімге қайта оралу