ШҚО мен Қарағанды облысының жасөспірімдері командалық есепте топ жарды
Бек Төлеуов  
313

ШҚО мен Қарағанды облысының жасөспірімдері командалық есепте топ жарды

Алматыда 2000-2001 және 2002-2003 жылдары туған жасөспірімдер арасындағы Қазақстан чемпионаты аяқталды.

Командалық сында Шығыс Қазақстан мен Қарағанды облысының атлеттері үздік болды. 2000-2001 жылы туған жасөспірімдер арасында шығыстың спорт мектебі топ жарса,2002-2003 жылғы балалар арасында қарағандылықтар жеңіске жетті.

 Төменде үшінші жарыс күнінің қорытындысы хаттамасы.

Ұлдар

200 метрге жүгіру

1. Сергей Танин (Астана) – 22,38

2. Александр Аксютин (ШҚО) – 23,28

3. Владимир Фещенко (ШҚО) – 23,36

800 метрге жүгіру

1. Николай Петров (Алматы обл) – 1:57,53

2. Сергей Сухов (Қарағанды обл) – 1:58,59

3. Владимир Щербинин (Қостанай обл) – 2:01,80

4х100 метрлік эстафета

1. ШҚО – 44,91

2. Қарағанды обл – 45,36

3. Қостанай обл – 46,08

100 метрге тосқауыл арқылы жүгіру

1. Рамиз Картаев (ШҚО) – 15,23

2. Даниил Литвинов (Қостанай обл) – 15,50

3. Тимур Құдайбергенов (ОҚО) – 15,79

Диск лақтыру

1. Әмірхан Ташханов (Қарағанды обл) – 42,33

2. Даниил Плотников (Қарағанды обл) – 42,02

3. Дмитрий Лукичёв (ШҚО) – 41,90

2000 метрге кедергілер арқылы жүгіру

1. Станислав Филиппов (Алматы обл) – 6:32,97

2. Мәлік Төлеби (Астана) – 6:38,38

3. Ұлнұр Абылайулы (Алматы обл) – 7:01,76

Онсайыс

1.Әділ Рамет (Маңғыстау обл) – 5920

2. Евгений Бусс (Қарағанды обл) – 4982

3. Дмитрий Кохно (Қарағанды обл) – 4400

Үш қарғып секіру

1. Әбдужапар Шәмшидов (ОҚО) – 14,02

2. Никита Ярушинский (Қарағанды обл) – 14,01

3. Шохрух Исматуллаев (ОҚО) – 12,79

Қыздар

200 метрге арқылы жүгіру

1. Екатерина Ефремова (ШҚО) – 26,38

2. Александра Егорина (ШҚО) – 26,39

3. Юлиана Осипова (Қостанай обл) – 26,40

800 метрге жүгіру

1. Ульяна Плеханова (Қостанай обл) – 2:22,43

2. Регина Митрофанова (ШҚО) – 2:23,23

3. Наталья Ульбрихт (Қарағанды обл) – 2:26,53

4х100 метрлік эстафета

1. ШҚО – 51,25

2. Алматы – 51,82

3. Ақмола обл – 53,45

100 метрге тосқауыл арқылы жүгіру

1. Дарья Демченко (ШҚО) – 15,31

2. Ксения Яценко (Ақмола обл) – 15,48

3. Светлана Малежина (ШҚО) – 15,51

Диск лақтыру

1. Полина Тарасова (Қарағанды обл) – 26,38

2. Юлия Попкова (СКО) – 24,10

3. Светлана Ионова (Қарағанды обл) – 21,33

2000 метрге кедергілер арқылы жүгіру

1. Галина Панасенко (Қызылорда обл) – 8:20,65

2. Екатерина Кашафутдинова (ОҚО) – 8:32,47

3. Алина Брауэр (Алматы обл) – 9:16,37

Үш қарғып секіру

1. Лаура Ахметова (Алматы) – 12,56

2. Карина Заирова (Алматы) – 11,58

3. Анастасия Глухарева (Ақмола обл) – 11,40

Тізімге қайта оралу