XXVIII Ғ.Қосанов Мемориалы» халықаралық жарысы

Есептегіш

11

Күн
Алматы

Универсиада ойындарындағы Қазақстан жеңіл атлеттерінің күнтізбесі

22.08.2017

220
Универсиада ойындарындағы Қазақстан жеңіл атлеттерінің күнтізбесі

Қытайлық Тайпэйде жазғы Универсиада ойындары басталып кетті. Жеңіл атлеттер жарыс жолына 23 тамыздан бастап шығады.

ҚР жеңіл атлетика федерациясының порталы оқырманға Универсиада ойындарындағы қазақстандық жеңіл атлеттердің жарыс кестесін ұсынады. Тайпэйдегі уақыт белдеуі Астанадан екі сағатқа алда.

23 тамыз(сәрсенбі)

9:00.   400 метрге жүгіру (әйелдер), 1 раунд. Элина Михина

9:30.   400 метрге жүгіру (ерлер), 1 раунд. Андрей Соколов, Михаил Литвин

10:00. Ядр серпу (ерлер), іріктеу.Иван Иванов

10:30. 100 метрге жүгіру (ерлер), 1 раунд. Вячеслав Земс, Владислав Григорьев

11:40. 100 метрге жүгіру (әйелдер), 1 раунд. Виктория Зябкина, Ольга Сафронова

18:10. Найза лақтыру (әйелдер), іріктеу. Варвара Назарова

18:35. 100 метрге жүгіру (ерлер), 2 раунд.

18:45. Биітікке секіру (ерлер), іріктеу.Роман Лошкарев

19:15. Ұзындыққа секіру (әйелдер), іріктеу. Мария Овчинникова,   Екатерина Эктова

19:30. Ядро серпу (ерлер), финал.

24 тамыз (бейсенбі)

10:30. 400 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), 1 раунд. Дмитрий Коблов, Игорь Кондратьев

12:15. Балға лақтыру (әйелдер), іріктеу. Диана Нүсіпбекова

18:35. 400 метрге жүгіру (әйелдер), ½ финал.

18:40. Ұзындыққа секіру (әйелдер), финал.

19:00. 100 метрге жүгіру (әйелдер), ½ финал.

19:25. 100 метрге жүгіру (ерлер), ½ финал.

19:45. 400 метрге жүгіру (ерлер), ½ финал.

20:25. 100 метрге жүгіру (әйелдер), финал.

20:40. 100 метрге жүгіру (ерлер), финал.

25 тамыз (жұма)

9:20.   Үш қарғып секіру (әйелдер), іріктеу.Мария Овчинникова, Екатерина Эктова

9:30. 100  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (әйелдер), 1 раунд.Әйгерім Шыназбекова,  Орынгүл Зкриенова

10:00. Сырықпен секіру(ерлер), іріктеу.Никита Филиппов, Сергей Григорьев

10:15. 200 метрге жүгіру (әйелдер), 1 раунд. Виктория Зябкина, Ольга Сафронова

11:15. 200 метрге жүгіру (ерлер), 1 раунд. Владислав Григорьев

17:15. 200 метрге жүгіру (әйелдер), ½ финал.

17:45. 400  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), ½ финал.

18:30. Прыжки в высоту (ерлер), финал.

18:50. 400 метрге жүгіру (әйелдер), финал.

19:35. 400 метрге жүгіру (ерлер), финал.

19:55. Найза лақтыру (әйелдер), финал.

26 тамыз (сенбі)

7:00.   20 шақырымға спорттық жүріс (әйелдер), финал. Полина Репина

9:00.   20 шақырымға спорттық жүріс (ерлер), финал. Георгий Шейко

11:05. 800 метрге жүгіру (ерлер), 1 раунд. Иманмәди Құсманов

12:05. 110  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), 1 раунд. Вячеслав Земс

16:00. Балға лақтыру (әйелдер), финал.

18:20. 200 метрге жүгіру (ерлер), ½ финал.

18:50. 100  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (әйелдер), ½ финал.

19:15. 400  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), финал.

19:55. 200 метрге жүгіру (әйелдер), финал.

20:05. 200 метрге жүгіру (ерлер), финал.

20:20. 100  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (әйелдер), финал.

27 тамыз (жексенбі)

7.15.   Жартылаймарафон (ерлер), финал. Михаил Красилов

11.00. 4х100 метрлік эстафета(әйелдер.),1 раунд. Виктория Зябкина, Ольга Сафронова,Рима Кашафутдинова, Светлана Голендова, Әйгерім Шыназбекова

18:00. Сырықпен секіру(ерлер), финал.

18:10. 110  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), ½ финал.

18:20. Үш қарғып секіру (әйелдер), финал.

18:30. 800 метрге жүгіру (ерлер), ½ финал.

19:30. 110  метрге тосқауылдар арқылы жүгіру (ерлер), финал.

21:10.  4х400 метрлік эстафета (ерлер), 1 раунд. Дмитрий Коблов, Андрей Соколов, Михаил Литвин, Игорь Кондратьев

28 тамыз (дүйсенбі)

18:10. 4х100 метрлік эстафета(әйелдер), финал.

18:30. 800 метрге жүгіру (ерлер), финал.

20:35.  4х400 метрлік эстафета (ерлер), финал.

   Айта кетейік, Универсиада ойындарында 50 медаль жиынтығы сарапқа салынады. Қазақстан 22 спорт түрінен өнер көрсетеді.

Тізімге қайта оралу