ҚР Кубогы 4 кезең

Есептегіш

1

Күн
Алматы
  Жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты: Алматы мен Қарағанды көшбастап келеді
123

Жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты: Алматы мен Қарағанды көшбастап келеді

25 ақпан күні Өскемен қаласында жеңіл атлетикадан 20 жасқа дейінгі жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты басталды.

Жарыстың алғашқы күнінде 20 медаль жиынтығы сарапқа салынды. Жеңіл атлетикадан еліміздегі көшбасшы өңір саналатын Алматы қаласы мен Қарағанды облысының спортшылары 5 алтыннан жеңіп алды.

Жарыстың алғашқы күнінің толық төменде көрсетілген.

25 ақпан. 20 жасқа дейінгі Қазақстан чемпионаты.

Қыздар:

60 метрге жүгіру:

1. Юлия Ткаченко (Астана) – 7,89

2. Виктория Бричевская (Алматы обл) – 7,94

3. Юлиана Осипова (Қостанай обл) – 7,95

1500 метрге жүгіру

1. Екатерина Парамонова (Қарағанды обл.) – 4:52,94

2. Александра Мохирева (Қарағанды обл.) – 4:55,97

3. Екатерина Грицай (Қостанай обл.) – 5:11,20

2000 метрге кедергілер арқылы жүгіру:

1. Светлана Саунина (Қызылорда обл.) – 6:55,41

2. Елизавета Астафьева (СҚО) – 7:04,39

3. Галина Панасенко (Қызылорда обл.) – 7:22,69

3000 метрге спорттық жүріс

1. Екатерина Шлыкова (Алматы) – 14:12,2

2. Кристина Морозова (СКО) – 14:49,4

3. Анна Клинкова (ОҚО) – 15:22,9

Сырықпен секіру

1. Яна Тойбаева (Алматы) – 370

2. Ярослава Вислобокова (Алматы) – 350

Ядро серпу

1. Оксана Банникова (Қарағанды обл.) – 12,22

2. Сарифа Рзакулиева (Алматы) – 11,78

3. Эрика Кем (ШҚО) – 11,24

Ұзындыққа секіру

1. Анастасия Заводина (ШҚО) – 5,57

2. Владислава Дюнитраш (Ақмола обл.) – 5,44

3. Лаура Ахметова (Алматы) – 5,29

Биіктікке секіру

1. Сарифа Рзакулиева (Алматы) – 170

2. Раиса Екимова (Карагандинская обл) – 165

3. Елизавета Матвеева (ШҚО) – 165

 Ұлдар:

60 метрге жүгіру

1. Әділ Рамет (Маңғыстау обл.) – 7,07

2. Сергей Танин (Астана) – 7,17

3. Артём Адамчук (Павлодар обл.) – 7,23

1500 метрге жүгіру

1. Вадим Левченков (СҚО) – 4:01,97

2. Николай Петров (Алматы обл.) – 4:03,68

3. Владимир Поварницын (Қостанай обл.) – 4:04,69

2000 метрге кедергілер арқылы жүгіру

1. Ерасыл Мұқатай (Алматы обл.) – 6:08,23

2. Яссауи Амангос (Алматы) – 6:09,20

3. Гамзат Шабдан (БҚО) – 6:13,45

3000 метрге спорттық жүріс

1.Ахмеди Кахраманов (ОҚО) – 14:06,5

Сырықпен секіру

1. Станислав Соловьёв (Алматы) – 420

2. Иван Христенко (Алматы) – 400

3. Нұрсұлтан Жұмабеков (ШҚО) - 360

Ұзындыққа секіру

1. Евгений Киселёв (СҚО) – 7,16

2. Әділ Рамет (Маңғыстау обл.) – 7,09

3. Әбдужапар Шамшидов (ОҚО.) – 7,01

Ядро серпу

1. Данил Плотников (Қарағанды обл.) – 14,25

2. Әміржан Ташханов (Қарағанды обл.) – 13,90

3. Рудольф Валенвейн (Қарағанды обл.) – 13,23

Тізімге қайта оралу